Духовка Жарко Арка-С

Рейтинг: Ще не оцінено

Духовка Жарко, розроблена командою інженерів компанії "Жарко". Аналогів даних моделей в світі немає. Піч виготовляються з котельної або з жароміцної нержавіючої сталі. Для оглядового вікна застосовується вогнетривке скло фірми Schott Robax (Німеччина).

Духовка Жарко

Духовка Жарко Арка-С, розроблена командою інженерів компанії Жарко. Аналогів даних моделей в світі немає. Піч виготовляються з котельної або з жароміцної нержавіючої сталі. Для оглядового вікна застосовується вогнетривке скло фірми Schott Robax (Німеччина).

Духовка для приготування їжі можна застосовувати в печах стандартних, в російських печах, і в каміна печах. Конструкція духовки "Жарко" герметична, вона виконана без ущільнювального шнура і притиск дверки до рами відбувається по трьох точках.

Дверцята в духовці відкривається на себе до горизонтального положення. Таке відкриття зручно і практично, так як після відкриття дверцята виконує роль полички.

Дана модель дверки зручна для обслуговування і приготування їжі, хлібних випічок або піци. Духовка за бажанням замовника може змінюватися в габаритах і додатково комплектуватися температурним датчиком. Стандартне виконання стінок духової камери, зроблене з 2 мм сталі, а за бажанням може бути з нержавіючої сталі й бажаної товщини. Духовка додатково може комплектуватися сіткою гриль. 

Ще нема відгуків
TOP