Магія Вогню 25 кВт

Рейтинг: Ще не оцінено

Завод Жарко гарантує !!! Якщо Вам не сподобається робота печі кам'янки ЕКО, Ви можете повернути кам'янку назад і отримати гроші в повному обсязі. Термін дії поворотної гарантії 45 днів після продажу.

 

 

Опис

Ширина 500.0 (мм)
Висота 1000.0 (мм)
Глибина 545.0 (мм)
Діаметр димоходу 130 (мм)
Ширина скла дверці 280 (мм)
Висота скла дверці 380 (мм)

Модель "Магія вогню" - це спеціально розроблена кам'янка для ексклюзивних саун і лазень. Особливість моделі це герметична велика дверцята зі склом, вид вогню в якої не поступається стандартному каміна. Прекрасний дизайн нержавіючого круглого корпусу кам'янки з отворами домінують, рівномірно розподіл тепло в сауні. Гарантований легкий пар збагачене киснем, і неперевершена її потужність це тільки частина переваги кам'янки Магія. Піч кам'янка виготовляється з виносної топковими дверцятами (L220 мм, або L 300 мм) так і без виносу. Камера згоряння виконана з жароміцної сталі товщиною 4 і 6 мм, а для комерційної експлуатації виготовляємо з жаростійкої нержавіючої сталі.
Увага? за нашими результатами досліджень кам'янки для саун з 8 мм завтовшки топкової камерою, будуть нагріватися більш ніж на 30% довше сауну або лазню. Довговічність 8 мм камери згоряння не суттєво зростає в порівнянні з котельнею сталлю 4 або 6 мм.
Кам'янка Магія вогню камера згоряння є унікальною форми, верхня плита топки розташована не по горизонталі, а під нахилом 45 градусів, що суттєво зменшує теплове навантаження. Випробування топкової камери Магія вогню показали, що ця форма і товщина металу є ідеально підібрана і вона значно обходить своїх аналогів з більш товстими стінками на ефективність і довговічність. Камені в кам'янці "Магія" розташовуються рівномірно по круговому периметру, а так само в верху і в середині під камені нагрівачем. Раціональне розташування каменів дозволяє швидко і ефективно нагрівати 100 кілограм каменів одночасно до температурою понад 250 градусів. Базова комплектація з пара образователем, яка дозволяє збільшити кількість пара в 2-3 рази від одного ковша води в порівнянні з аналогами. Приміщення сауни або лазні наповнюється легким паром без всяких зусиль, так як пара утворюється не зверху, де камені менш нагріті, а знизу - в найгарячішою її частини на котельній камері, де температура досягає 500 градусів. Тим самим, пара починає рух під камінням, огинаючи і збагачуючись киснем збільшуючись в обсязі і виходячи як пар з ніздрів бульдога. Всі згадані форми і технології дозволяють, швидко і якісно обігріти сауни до 25 м3, а з додатковими секціями до 40 м3.
Відвідуючи лазню або сауну де працює кам'янка "Магія" побажання друзів «З легким паром» будуть не просто слова, а реальність яка настане коли Ви вступите в парилку, і після відвідин парної Ви зрозумієте що більше не проміняєте її, не на якусь іншу.
Гарантія 2 роки.
Додаткова опція від виробника: Повернення кам'янки і отримати гроші назад в повному обсязі протягом 45 днів з моменту покупки, якщо Вам не сподобалася робота печі Магія.

Технічі характеристики

Виробник Жарко, Україна
Назва кам'янки Магія вогню 25
Номинальна потужність 25 kВт
Об'єм парильного приміщення 15-25 м3
Швидкість нагріву повітря 40 (куб. м/хв)
Режим паріння комбінований
Пароутворювач є
Вироблений пар дрібно диспансерний
Коефіцієнт корисної дії 80%
Призначення печі  побутовий, комерційний
Габарити В/Ш/Д 1000/ 545/500
Діаметр димоходу 100 мм
Паливний канал ні
Вид палива дрова
Матеріал корпусу нержавіюча сталь
Вага каменів в камені-укладці кам'янки 150 кг
Розташування печі  будь-яке
Оздоблення печі  нержавіюча сталь
Матеріал топки Котельна сталь / нержавіюча сталь
Товщина стінок топочної камери 6 мм сталь / 3 мм нерж. Сталь
Підключення до димоходу верхнє
Вага без каменю 75 кг
Ресурс використання 35 років в побутових банях
  5 років в комерційних банях
   
Гарантійний термін виробника 36 місяців

Відео

Ще нема відгуків
TOP