Эко М 20 кВт нерж

Артикул: Canada 1   /   Виробник: Жарко

Рейтинг: Ще не оцінено

Завод Жарко гарантує !!! Якщо Вам не сподобається робота печі кам'янки ЕКО, Ви можете здати кам'янку і отримати назад гроші в повному обсязі. Термін дії поворотної гарантії 45 днів після продажу.

 

 

 

 

Опис

Моделі кам'янок ЕКО - це стандартна модель, як з виносними топковими дверцятами двох розмірів, так і без виносу. Камера згоряння виконана з жароміцної сталі товщиною 4 и 6 мм.
Увага? по нашим результатам досліджень кам'янки для саун зробленниї з 8 мм товщиною топкової камери, будуть нагрівати на 30% довше сауну чі баню. Довговічність 8 мм камери згоряння не суттєво зросте в порівнянні з 4 мм топкою з котельної сталі.
Кам'янка ЕКО - це стандартна модель. Даний вид камянок може бути як з виносом (l=225 мм та l=300 мм) топкових дверцят двох розмірів так і без виносу.Топкова камера виготовляється з жаростійкої сталі товщиною 4 і 6 мм. Для комерційних моделей використовується також нержавіюча сталь 4 і 6 мм.
Увага! По результатам наших досліджень, кам'янки для саун у яких топкова камера виготовлена з сталі товщиною більше ніж 6 мм прогрівають приміщення сауни чи бані на 30% довше. 
В кам'янках Жарко камера згоряння є унікальної форми, верхня плита топкової камери разтошованна не по горизонталі, а під нахилом 45 градусів, що суттєво зменшує теплове навантаження. Випробування на ефективність теплопередачі та виносливості стінок топкової камери показали, що дана форма та товщина металу є ідеально підібрані та обходять своїх аналогів з більш товстішими стінками. Каміння в наших кам'янках розташовується в найгарячіших частинах, які є не тільки у верхній частині печі-кам'янки, але й в середині під каміннонагрівачем, що дозволяє нагрівати каміння одночасно з усіх боків. Кількість каміння у печі ЕКО - рекордна для таких габаритів. Також у базову модель вмонтовано спеціально розроблений пароутворювач, який дозволяє збільшити кількість пару в 2-3 рази від одного ковша води порівняно з аналогами. Приміщення сауни або бані наповнюється легким паром без всяких зусиль, тому що пар утворюється не зверху, де каміння менш нагріте, а знизу - на найгарячішій частині топкової камери, де температура становить 500 градусів.Тим самим пар починаючи з низу проходить через все каміння збагачуючись киснем і збільшується в об'ємі. Усі вище згадані форми та технології дозволяють, при невеликих габаритах даної моделі, швидко та якісно обігріти сауни до 20 м3.
Гарантія 2 роки. 
Додаткова опція від виробника: Повернення кам'янки на протязі 45 днів з моменту покупки, якщо Вам не сподобалась робота печі ЕКО.
 

Технічі характеристики

Виробник Жарко, Україна
Назва кам'янки Еко-20-черна
Номинальна потужність 20 kВт
Коефіцієнт корисної дії 80%
Об'єм парильного приміщення 15-25 м3
Швидкість нагріву повітря, м3/хв. 40
Вид палива дрова
Матеріал топки Котельна сталь
Товщина стінок топочної камери, мм 4-6 мм
Матеріал корпусу сталь
Система очищення скла Обдув скла потоком повітря
Паливний канал Ні
Призначення печі Побутове/Комерційне
Пароутворювач Да
Пар, який виробляється Дрібно диспансерний
Підключення до димоходу верхнє
Діаметр димоходу, мм 120
Вага без каменю, кг 56
Вага каменів, кг 40
Гарантійний термін, міс. 24

Відео

 

 

Ще нема відгуків
Одиниці в пакунку1
TOP