Магія огня 25 кВт 220 мм Сталь

Артикул: Canada 4  /  Доступність товару: Так  /   Виробник: Жарко

Рейтинг: Ще не оцінено

Завод Жарко гарантує !!! Якщо Вам не сподобається робота печі кам'янки ЕКО, Ви можете повернути кам'янку назад і отримати гроші в повному обсязі. Термін дії поворотної гарантії 45 днів після продажу.

 

 

Опис

Магія вогню - це спеціально разробленна кам'янка для особливих та ексклюзивних саун і бань.  Особливисть моделі виликий огляд горіння вогню, рівномірний розподіл тепла в сауні, збагаченний киснем легкий пар, та неперевершена потужність. Пічь кам'янка вмготоляються з виносними топковими дверцятами, так і без виносу. Камера згоряння виконана з жароміцної сталі товщиною 4 и 6 мм, під комерційне єксплуатацію камера згорання вмконуеться с жаростікої нержавіючої сталі.
Увага? по нашим результатам досліджень кам'янки для саун зробленниї з 8 мм товщиною топкової камери, будуть нагрівати на 30% довше сауну чі баню. Довговічність 8 мм камери згоряння не суттєво зросте в порівнянні з 4 або 6 мм топкою з котельної сталі.
В кам'янках Магія вогню камера згоряння є унікальної форми, верхня плита топкової камери разтошованна не по горизонталі, а під нахилом 45 градусів, що суттєво зменшує теплове навантаження. Випробування на ефективність теплопередачі та виносливості стінок топкової камери показали, що дана форма та товщина металу є ідеально підібрані та обходять своїх аналогів з більш товстішими стінками. Каміння розташовується в найгарячіших частинах, які є не тільки у верхній або вокруг топкової частини печі-кам'янки, але й в середині під каміннонагрівачем, що дозволяє нагрівати каміння одночасно з усіх боків. Кількість каміння у печі Магія вогню 100 кг що е  також рекордна. Базова комплектація з пароутворювачем, яка дозволяє збільшити кількість пару в 2-3 рази від одного ковша води порівняно з аналогами. Приміщення сауни або бані наповнюється легким паром без всяких зусиль, тому що пар утворюється не зверху, де каміння менш нагріте, а знизу - на найгарячішій частині топкової камери, де температура становить близько 500 градусів.Тим самим, пар починаючи з низу проходить через все каміння збагачуючись киснем і збільшується в об'ємі. Усі вище згадані форми та технології дозволяють даної моделі, швидко та якісно обігріти сауни до 25 м3, а з додатковими секціями до 40 м3. Відвідуючи баню або сауну де працює кам'янка Магія, та побажання друзів для Вас «З легким паром» будуть не просто слова, а реальність яка наступе коли Ви відвідаєте парильню.
Гарантія 2 роки. 
Додаткова опція від виробника: Повернення кам'янки на протязі 45 днів з моменту покупки, якщо Вам не сподобалась робота печі ЕКО.
 

Технічі характеристики

Виробник Жарко, Україна
Назва кам'янки Магія огня 25 кВт 220 мм Сталь
Номинальна потужність 25 kВт
Коефіцієнт корисної дії 80%
Об'єм парильного приміщення 15-25 м3
Швидкість нагріву повітря, м3/хв. 40
Вид палива дрова
Матеріал топки Котельна сталь
Товщина стінок топочної камери, мм 4-6 мм
Матеріал корпусу нержавіюча сталь, 1 мм
Система очищення скла Обдув скла потоком повітря
Паливний канал Так 220 мм
Призначення печі Побутове/Комерційне
Пароутворювач Да
Пар, який виробляється Дрібно диспансерний
Підключення до димоходу верхнє
Діаметр димоходу, мм 130
Вага без каменю, кг 75
Вага каменів, кг 100
Гарантійний термін, міс. 24

Відео

Ще нема відгуків
Одиниці в пакунку1
TOP