КАМІННІ ТОПКИ ЖАРКО

Наші топки ЖАРКО, разроблені й зроблені в УКРАЇНІ, по новим технологіям, мають сучасний дизайн й привабливу ціну

ЗАМОВИТИ
топки від виробника

 

AQUA LONG W 1V 20 кВт СЗТ

Артикул: Canada3  /   Виробник: Жарко

Рейтинг: Ще не оцінено

Ефективність моделі Жарко AQUA LONG W 1V 20 кВт СЗТ 86% що на сьогоднішній день просто фантастична. Ми по праву пишаємося цим так як дійсно провели титанічну працю, Безліч випробувань типових аналогів і експериментальних копій топок Жарко, доводячи до досконалості камін.

Скло Tooltip
AQUA LONG W 1V 20 кВт СЗТ Двостороння
 
Модель AQUA LONG W 1V 20 кВт СЗТ 2016 рік, випробувана і сертифікована в Канаді. Призначена для монтажу в каміни з функцією водяного опалення будинку. Може працювати як доповнення до центрального опалення, або бути єдиним джерелом тепла в будинку. Коли вогонь горить в каміні, ручка дверей не нагрівається і безпечна у використанні, так як знаходиться в низу камінної дверцята в НЕ зони нагрівання.
 Існує два види топок AQUA LONG W
 Перший вид, виконані з котельні стали 4 мм і призначені для відкритих систем опалення з робочим тиском не більше 1.5 Бар. У класифікації позначаються як СОТ (Система Відкритого Типу).
 Другий вид, виконані з котельні стали 6 мм призначені для закритих систем опалення з робочим тиском не більше 2.5 Бар. У класифікації позначаються як СЗТ (Система закритого типу)
 Кожен вид топок СОТ і СЗТ виготовляються різні за потужністю, це 20кВт, 25 кВт. 28кВт.
Моделі дверцят комплектуються як двома стандартними з відкриттям в сторону, так і можливість комплектації на дверки типу гільйотини з підняттям в верх.
 Топка Жарко AQUA Long W повністю герметична і працює в декількох режимах горіння.
 Перший режим горіння «Магія Вогню», язики полум'я направляються в сторони і злегка спалахують створюючи незвичайну магічну гру.
 Другий режим: «Стандарт», вогонь рухається у напрямку до вгору. (Цей режим хоча і називається стандартним, відрізняється від інших великим світінням вогню, через повного згоряння вторинних газів у верхній частині топки)
 Третій режим: «Піроліз», дрова горять мінімально, практично жевріючи, займання вторинних газів відбувається в середній і верхній частині топки. (Режим працює тільки при максимально розігрітій і при наявність достатньої кількості спека при цьому повітря подається в малій пропорції зверху на скло топки)
 Огляд вогню в топці один з найпрозоріших з широким оглядом. Конструкція топки має дві дверки розташовані на передній і задній частині топки. Красиві і яскраві переливи вогню можете спостерігаються з двох сторін топки. Ефективний обдув скла зверху і знизу створює повітряний бар'єр кіптяви від забруднення скла і регулюється трьома ручками управління на кожній дверцятах. Особливість топок Жарко двосторонньої це ефективний і чистий вид вогню. Інженери Жарко домоглися регульованого потоку вогненних переливів і аеродинаміка вогню рухається вгору і в сторони створюючи казкові магічні спалаху. Водяний контур в AQUA Long W спроектований особливо і з додатковим охолоджуючим контуром який розміщений всередині труб нагрівального контуру і практично миттєво знижує температуру води в випадки його перегріву. Таким чином топки Жарко W ідеально утримують задану температуру і потужність нагріву води. Випробування проводилися в Канаді на нашому основному підприємстві які показали найбільшу керованість і безпеку саме такої моделі. Нагрівальний контур води у вигляді піраміди ефективно поглинаючи променисту енергію вогню. Така модель Жарко з двома контурами і внутрішнім охолоджуючим контуром є на сьогоднішній день найбезпечнішою в світі, де немає навіть просто схожих по характеристики і технології. ККД 86% це просто фантастика яка стала реальністю в AQUA W двосторонньої.
Ще нема відгуків
Одиниці в пакунку1
TOP