КАМІННІ ТОПКИ ЖАРКО

Наші топки ЖАРКО, разроблені й зроблені в УКРАЇНІ, по новим технологіям, мають сучасний дизайн й привабливу ціну

ЗАМОВИТИ
топки від виробника

 

AQUA TOWER, 17 кВт, СВТ

Артикул: aqua-tower-17-sot  /   Виробник: Жарко

Рейтинг: Ще не оцінено

Модель AQUA TOWER Осінь-2015 рік, випробувана і сертифікована в Канаді. Призначена для монтажу в каміни з функцією водяного опалення будинку. Може працювати як доповнення до центрального опалення, або бути єдиним джерелом тепла в будинку.

Опис топки ЖАРКО AQUA TOWER, 14 кВт, СВТ

Існує два види топок AQUA Tower

Перший вид, виконані з котельні стали 4 мм і призначені для відкритих систем опалення з робочим тиском не більше 1.5 Бар. У класифікації позначаються як СОТ (Система Відкритого Типу).
Другий вид, виконані з котельні стали 6 мм призначені для закритих систем опалення з робочим тиском не більше 2.5 Бар. У класифікації позначаються як СЗТ (Система закритого типу)
Кожен вид топок СОТ і СЗТ виготовляються різні за потужністю, це 14кВт, 17 кВт. 20кВт.
Топка Жарко AQUA TOWER повністю герметична і працює в декількох режимах горіння.
Перший режим горіння «Магія Вогню», язики полум'я направляються в сторони і злегка спалахують створюючи незвичайну магічну гру.
Другий режим: «Стандарт», вогонь рухається у напрямку до вгору. (Цей режим хоча і називається стандартним, відрізняється від інших великим світінням вогню, через повного згоряння вторинних газів у верхній частині топки)
Третій режим: «Піроліз», дрова горять мінімально, практично жевріючи, займання вторинних газів відбувається в середній і верхній частині топки. (Режим працює тільки при максимально розігрітій і при наявність достатньої кількості спека при цьому повітря подається в малій пропорції зверху на скло топки)
Огляд вогню в топці Tower один з найефектніших, оскільки конструкція дверки має скло довгою стороною по вертикалі а не по горизонталі. Красиві і яскраві переливи вогню знаходяться у верхній частині огляду топки, що не завжди доступні в стандартних топках.
Водяний контур і водяна сорочка це дві системи нагріву води в одній топці AQUA TOWER, таке суміщення дає ККД 82%, і є рекордним для даного класу топок.
Не варто турбуватися про те що камін буде працювати як опалювальний прилад. Ви не відчуєте не якогось відмінності від стандартних повітряних камінів, автоматика сама перемикає режими опалення будинку і повністю контролює процес горіння в каміні з водяною сорочкою AQUA Tower

 

Схема підключення

 Схема підключення

Відео

 

 

Ще нема відгуків
TOP