Наші послуги

Зварювальні роботи
Read More +
17 лютого 2012 by Super User, in Зварювальні роботи

Зварювальні роботи

Фрезерувальні роботи
Read More +
17 лютого 2012 by Super User, in Фрезерувальні роботи

Фрезерувальні роботи

Токарні роботи
Read More +
17 лютого 2012 by Super User, in Токарні работи

Токарні роботи

Токарні роботи

Токарні роботи є відомим і отримав широке поширення методом по механічної обробці різних виробів.

Токарні роботи по металу являють собою обробку металевих болванок і надання їм потрібної форми і розмірів.

Обробка металу на токарно-гвинторізному верстаті увазі виготовлення складних деталей за схемами і кресленнями. Токарні роботи по металу неможливі без сировинного матеріалу, метал для виготовлення деталей може бути різним: швидкорізальна сталь, тверді метали, синтетичні метали та інші, які ріжуться, свердляться і розточуються на верстатах.

Перш ніж приступити до виготовлення певної деталі, вибирають заготовки з металу відповідного розміру і необхідні різці, потім заготовку надійно і міцно закріплюють в обертальному валі верстата, запускають верстат в роботу. Заготівля починає обертатися зі строго встановленою швидкістю і починається я вплив на нього різця, який поміщається в строго певне місце, в залежності від креслень і проводиться торцювання, відрізання, нарізка поверхонь, виготовлення фасок, канавок, різьблення і т.д.

Таким чином, після закінчення роботи виходять готові деталі, які можуть застосовуватися для створення нового обладнання, будівництва: вали, втулки, гайки, муфти, кільця і ​​багато інших елементів.

 

 

TOP