Увага!!! У зв'язку з тим що ми виявили на ринку України підробки топок і дверцят Жарко.

Ми оголошуємо премію за виявлення місць підробок, у розмірі 3000 гривень плюс гарантуємо Вам продаж оригінальної і якісної продукції Жарко, за тією ціною, яку Вам запропонували шахраї.

Топка Жарко з водянмм контуромКамінні топки ЖАРКО AIR:

це топки нового покоління з ефектом фантастичного горіння вогню схожим на переливи північного сяйва. Топки проектувалися і проходили жорстке кліматичне випробування в Канаді де вони успішно впоралися з усіма тестами.

Основні відмінності топок ЖАРКО AIR це: AIRBOX, система подачі повітря, і замок дверки закривається двома зачепами.
AIRBOX виготовлений з жаростійкої нержавіючої сталі. Система призначена для подачі повітря безпосередньо у верхню частину полум'я для якісного та повного згоряння вторинних газів.

Топка Жарко з водянмм контуромКамінні топки серії Жарко AQUA 2016:

це модифіковані нові моделі з унікальними рішеннями. Топки проектувалися і проходили тести на кліматичні випробування в Канаді. Вони успішно впоралися з усіма вимогами.

Основною перевагою топок Жарко AQUA є: система водяної сорочки з водяним контуром, система подачі повітря і замок дверки з верхнім і нижнім зачепами. Водяна сорочка, це система труб в середині камінної топки, яка розташована у верхній частині топкової камери. Водяна сорочка передає від вогню топки до 50% тепла в воду системи опалення.

 

Добрий день, наші Шановні Покупці!

Дякуємо за Ваше терпіння і розуміння.

Ми з радістю хотіли б почути від Вас відгуки про нашу оновлену продукцію і побачити фотографії та відео вже змонтованих топок та камінних дверцят.

Колективом ТОВ «ЖАРКО» було прийнято рішення, що кожна фотографія камінної топки або камінних дверцят, зроблена Вами, буде оцінена в 50,00 грн. (приймається до 5 фотографій одної продукції, в різних ракурсах).
Відео змонтованого каміна – 250,00 грн. Якщо буде зроблено відео в процесі монтажу, то дана робота буде оцінена в 500,00 грн.

 

Камінні топки Жарко, нового модельного ряду Жарко, фото. Виробництво топок в Україні.

Поробиці про зміни в констукціях камінних топок Жарко читайте тут.

Коли за вікном холодна погода, йде дощ або падає сніг, то кожному з нас хочеться перебувати в затишній теплій кімнаті. Камін, створений з натурального каменю, подарує інтер'єру шарм і вишуканість, допоможе розслабитися і відчути себе комфортно в такі миті. І не важливо, міська квартира, заміський будинок або готель, кафе або ресторан - в будь-якому з цих приміщень камін буде виглядати гармонійно. Він може бути газовим, електричним або ж класичним дров'яним, з відкритою чи закритою топкою. Але важлива й інша особливість - естетичність. Тому особливу увагу необхідно приділити лицювальному матеріалу.

Що таке камін і для чого він необхідний? Здавна камін служив джерелом, з якого отримували тепло. У наш час, камін виконує не тільки дану функцію. Він ще робить приміщення більш затишним і комфортабельним. Психологами доведено, що спостерігаючи за полум'ям вогню, людина мимоволі розслабляється, відпускає всі сумні думки, отримує позитивний заряд енергії. Форма дизайн каміна залежить від бажання і смаків господарів будинку.

Добридень, Всім.

Я, Логазяк Ірек, конструктор топок «Жарко», хочу презентувати і разповісти Вам про новий ряд топок «Жарко», які вийдуть у вересні у нас на заводі ЖАРКО. 

Я надіюсь, що моя работа пройшла успішно.

Що зроблено?

 Перше: що в топках «Жарко», залишилося без значних змін?
- Це все те що добре себе зарекомендувало серед наших покупців.

В Україні Стандарт ДСТУ 3075-95 (ГОСТ 9817-95) це апарати побутові з водяним контуром, які працюють на твердому паливі та призначені для обігріву будинку або квартири.

Як підібрати топку з водяним контуром, будинок до 100м2.

Яка камінна топка нам потрібна? З відкритим контуром або із закритим?

Відкритий контур на термокаміни - це котельня сталь товщиною 4 мм а закритий товщина 6 мм.

 

Камін з водяною сорочкою, той же котел. Тепло від згоряння дров в камінній топці нагріває воду і через теплообмінник тепло передається в іншу воду антифриз в опаленні Вашого будинку. Він працює точно так, як і котел на дровах і разом з газовим і електричним опаленням виконує функцію обігріву будинку.

 

AIR BOX - це визнаний лідер в технології чистого згоряння. Компанія ЖАРКО розробила унікальний дефлектор, як показано вище і назвало його AIR BOX. (AIR BOX: фото може не відповідати дійсності через таємнiсть і копіюванню конкурентами).

AIR BOX система верхнього згоряння газів в камінній топці. Схожі системи є у світі, але ми зробили абсолютно інший принцип, який набагато краще попередніх систем подачі повітря для верхнього згоряння вогню.

Свердління один з основних видів обробки металу. Процес свердління полягає в обробки металу обертовому ріжучим інструментом свердлом для отримання різних за глибиною і діаметром отворів в матеріалі. Глибина і діаметр отвору є основними параметрами за якими відбувається процес свердління. Так само розрізняють два основних види отворів одержуваних у процесі свердління:

  1. Свердління наскрізних отворів;
  2. Свердління глухих отворів.

Зазвичай процес свердління застосовується для подальшого приміщення в отримані отвори різних кріпильних елементів, частин інших деталей металоконструкцій або протягання кабелю. Процес свердління являє собою виготовлення не більшого поглиблення, за допомогою спеціального керна, в точки подальшого свердління, і твір свердління самого отвори шляхом проходження через нього свердла обертового на великій швидкості.

 

Топки для камінів можна умовно класифікувати наступним чином:

- За формою скла: з прямим склом і сферичним (напівкруглим), Еркерні (призматичним), Г-подібним (велике фронтальне + маленьке бічний), П- образним (велике фасадне скло + два маленьких бічних). При цьому стекла еркерних, Г-образних і П-подібних топок можуть бути як Целікова, так і складові (площини розділені вертикальним імпостом);

- За формою фасаду камінної топки: прямокутні (довга грань може бути розташована як по горизонталі, так і по вертикалі) і квадратні;

- За кількістю фасадів: з одним скляним фасадом і з двома. Останні ще називають наскрізними топками або топками шарового;

 

Камінна топка - сучасний винахід, яке робить опалення вашого будинку максимально легким і комфортним.

Які переваги має камінна топка? Пристрій каміна з вбудованою чавунної (або сталевий) топкою багаторазово підвищує ККД горіння - з 15-20% до 70-80%. Іншими словами, для забезпечення такого ж кількості теплової енергії вам потрібно в 4 рази менша кількість дров. У невеликих будинках, камін з вбудованою топкою може бути єдиним джерелом опалення.

Однак, підвищення ККД є не єдиною перевагою установки так званого "закритого" каміна. Не менш важливою перевагою є безпека - іскри з каміна, закритого дверцятами зі спеціального керамічного скла, не стануть причиною пожежі. Якщо ж ви захочете помилуватися відкритим вогнем - можна просто підняти дверцята вгору (при цьому вона ховається за облицюванням каміна).

 

TOP