Переваги камінних топок ЖАРКО AIR

Топка Жарко з водянмм контуромКамінні топки ЖАРКО AIR:

це топки нового покоління з ефектом фантастичного горіння вогню схожим на переливи північного сяйва. Топки проектувалися і проходили жорстке кліматичне випробування в Канаді де вони успішно впоралися з усіма тестами.

Основні відмінності топок ЖАРКО AIR це: AIRBOX, система подачі повітря, і замок дверки закривається двома зачепами.
AIRBOX виготовлений з жаростійкої нержавіючої сталі. Система призначена для подачі повітря безпосередньо у верхню частину полум'я для якісного та повного згоряння вторинних газів.

AIRBOX є найефективнішим займанням вогню в режимі піролізу. Згоряння газів досягло 90% ефективності, що в рази більше від існуючих аналогів. Ми отримали прозорий дим в димоході, мінімум лужних домішок в конденсаті димаря, і рекордно мінімальне Со. І в бонус до всього - фантастичний вид горіння в камінній топці ЖАРКО AIR.

Топка Жарко AIR в розрізі схема

Система подачі повітря спроектована, щоб дати достатньо повітря в топку для інтенсивного горіння. Повітряний потік в топці ЖАРКО спрямований по траєкторії зверху і знизу від скла создовая максимальний борьери від кіптяви. Робота трьох клапанів в повітряній системі, ефективно і герметично регулює процес згоряння дров.

Дверка в топках ЖАРКО притискається до корпусу топки по всіх чотирьох сторанам. Ручка з двома замками сама по собі унікальна, вона надійно закриває дверку і знаходиться праворуч в низу. Розташування ручки праворуч в низу ні тільки зручна, але й більш безопастности.

Дверка топки ЖАРКО забарвлена ​​жаростійкої емаллю, яка стійка до стирання і до старіння. Футіровка "ТМ Сніжинка" в топках ЖАРКО є ефективним і жаростійким матеріалом білого кольору здатна витримати плюс 1600 градусів. Ми можемо з упевненістю сказати камінні топки ЖАРКО не поступаються кращим аналогам у світі, а по які яким показниками і перевершують.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

TOP