Переваги камінних топок ЖАРКО AQUA

Топка Жарко з водянмм контуромКамінні топки серії Жарко AQUA 2016:

це модифіковані нові моделі з унікальними рішеннями. Топки проектувалися і проходили тести на кліматичні випробування в Канаді. Вони успішно впоралися з усіма вимогами.

Основною перевагою топок Жарко AQUA є: система водяної сорочки з водяним контуром, система подачі повітря і замок дверки з верхнім і нижнім зачепами. Водяна сорочка, це система труб в середині камінної топки, яка розташована у верхній частині топкової камери. Водяна сорочка передає від вогню топки до 50% тепла в воду системи опалення.

Водяний контур, це подвійні стіни в камінній топці, де нагрівається вода системи опалення. Розташування такої системи поконтуру топки і дала їй назву. Водяний контур передає від вогню топки до 40% тепла в воду системи опалення.

Багато людей не знають, що таке водяний контур і водяна сорочка і їх відмінність. Менеджери, майстри, інсталятори помилково стверджують, що це одне, і теж. Деякі види топок з водяним контуром, які не мають водяної сорочки, рекламуються як топки з ККД 80% і фантастичною кВт. Проаналізувавши результати випробувань і тестувань різних моделей топок, ми можемо стверджувати, що заявляються цифри не відповідають реальності.

Топка Жарко з водянмм контуром в розрізі схема Наприклад: Розрахуватиь кіловатнысть топки без водяної сорочки просто, для цього вимірюємо загальну площу внутрішнього контуру в котельній камері топки, вона може бути в середньому до 1 м2, температура вогню в топці в середньому 340 градусів, а товщина метала, беремо від 4 до 6 мм . Через інтернет дізнаємося теплопровідність заліза і формулу, за якою вираховується теплопередача.

Маючи всі дані, ми обчислюємо, що топка з такою площею може передати тепло у воду не більше ніж 6-8 кВт на годину. Плюс до цієї потужності ми можемо додати передачу тепла в кімнату через скло, в середньому це 4 кВт. Як бачимо, що топки з водяним контуром мають кіловатнысть не більше 10 - 12 кВт.

Збільшити кіловатний топки можна двома методами:

- перший - збільшити внутрішню площу топкової камери, при цьому потрібно враховувати, що теплопередача зменшується в рази по мірі віддалення від вогню;

- другий - розташування водяної сорочки над вогнем. Водяна сорочка у топок Жарко складається з круглих труб, які найбільше передають теплопередачу у порівнянні з іншими формами. Це і є наш секрет.

Камінні топки Жарко AQUA нагрівають воду в рази краще ніж аналоги. Топки Жарко AQUA поєднують у собі дві системи разом: водяний контур і водяну сорочку. Тільки в такому поєднанні топки можуть досягати ККД 80%.

Для стабільності роботи камінних топок Жарко AQUA, ми розробили унікальну систему подачі повітря в топкову камеру. Вогонь контролюється подачею повітря трьома герметичними клапанами. Повітряний потік в топці Жарко спрямований по траєкторії зверху і знизу від скла в топкову камеру, при цьому створюється максимальний бар'єр від кіптяви скла.

Повітряний потік забезпечує потужне інтенсивне горіння в режимі розігріву води. Дверка в топці Жарко притискається до корпусу по всіх чотирьох сторонах завдяки ручці з двома замками. Ручка, сама по собі унікальна, вона надійно закриває дверку і знаходиться праворуч в низу.

Таке розташування ручки не тільки зручно, але й більш безпечно. Дверка топки Жарко забарвлена жаростійкої емаллю, яка стійка до стирання і до старіння.

Футеровка ТМ "Сніжинка" в топках Жарко є ефективним і жаростійким матеріалом білого кольору, яка здатна витримати температуру до 1600 градусів.

Ми можемо з упевненістю сказати, що камінні топки Жарко AQUA не поступаються кращим аналогам у світі, а по які яким показниками і перевершують їх.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

TOP