Як підібрати топку з водяним контуром, будинок до 100м2

Як підібрати топку з водяним контуром, будинок до 100м2.

Яка камінна топка нам потрібна? З відкритим контуром або із закритим?

Відкритий контур на термокаміни - це котельня сталь товщиною 4 мм а закритий товщина 6 мм.

 

Топка ЖАРКО подключение

Здається, що товщина 6мм ніби як надійніше. Але чи потрібна нам, ця додаткова товщина? Я думаю немає, і не просто так думаю, у себе на дачі, я поставив топку Жарко на 11кВт СОТ, тоесть відкритий контур, так, і найцікавіше один насос і без теплообмінника, на пряму в систему, так як у мене площа будинку всього 80 м2.

Вийшло камін працює як СЗТ але практично немає тиску. Я поставив розширювальний бочок і зняв тиск в системі, сам розширювальний бачок встановив вище системи опалення, і при температурних Ізміненія немає навантажень не в батареях не в каміні. Точка, мені не потрібна сталь в топці з 6 мм, просто це трата в порожню грошей а гроші зайві не бувають.

 Разом, я купив топку ЖАРКО, водяний насос, розширювальний бачок з мідним поплавком, взриной клапан на 1,5 бареля, просту автоматику і термозахист.

Будиночок мій стоїть під Києвом, біля Мегамаркета по Обухівській трасі. Бажаючим відвідати і подивитися, прохання зателефонувати у відділ збуту ЖАРКО і домовитися про перегляд будиночка біля Мегамаркета.

Я готовий показати це диво, камінну топку ЖАРКО і розвіяти Ваші сумніви в правдивості моєї статті, і показати Прекрастное роботу топки ЖАРКО.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

TOP