Чи може камін з водяною сорочкою замінити газове опалення?

Камін з водяною сорочкою, той же котел. Тепло від згоряння дров в камінній топці нагріває воду і через теплообмінник тепло передається в іншу воду антифриз в опаленні Вашого будинку. Він працює точно так, як і котел на дровах і разом з газовим і електричним опаленням виконує функцію обігріву будинку.

Підключити камін з водяним контуром можна без зусиль і в існуючу систему опалення. Можливо камін підключити до сонячних батарей або Сонячні колектора. Для полегшення топки та економії тепла, можливо встановити гідроакумулятор або буфер.

Дані топки можна підключати до будь-якої Вашої центральної системи опалення, і вони чудово працюють з радіаторами, теплими підлогами і ін.

Схема  монтажа, каминной топки с водяным контуром Жарко

Одна зі схем монтажу, камінної топки з водяним контуром Жарко. Потужність камінів дозволяє обігрівати будинок до 350 м2. Для контролю за процесом згорання і опалення будинку предусмотренна автоматика.

Від трьох до чотирьох ступенів захисту від аварій горантірует безаварійну і неперебійну роботу каміна Жарко.

Все що потрібно Вам це підкинути дрова, автоматика сама вирішить скільки повітря дати у вогонь, коли відключити газове опалення. Топки Жарко можуть експлуатуватися цілодобово без зупинки.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

TOP