Що таке AIR BOX?

AIR BOX

 

AIR BOX - це визнаний лідер в технології чистого згоряння. Компанія ЖАРКО розробила унікальний дефлектор, як показано вище і назвало його AIR BOX. (AIR BOX: фото може не відповідати дійсності через таємнiсть і копіюванню конкурентами).

AIR BOX система верхнього згоряння газів в камінній топці. Схожі системи є у світі, але ми зробили абсолютно інший принцип, який набагато краще попередніх систем подачі повітря для верхнього згоряння вогню.

Принцип роботи AIR BOX

  Ми вивчили, що найбільша температура нагрівання в камінній топці йде на дефлектор, а не на раму дверки або задню частину топки. Виходячи з цього дефлектор у нас з великою ємністю, де повітря дійсно нагрівається і вже гарячим подається в камеру згоряння і запалюється у верхній частині топки.

Енергозбереження та екологія

  Наша система дефлекторів AIR BOX для камінів, це дійсно підігрів вторинного повітря для повторного спалювання незгорілих газів. При спалюванні горючих елементів у повітрі за допомогою системи AIR BOX, ми покращуємо екологічні характеристики наших камінів, і добиваємося не перевершена за показниками у світі, найкращих результатів, аналогів яким немає. Піролезное згоряння за допомогою повітря вікна, значно зменшує кількість деревини, яка згорає в топці, одна закладка дров може горіти до 9 годин і більше.

Матеріал і технології

  Виготовляється AIR BOX з жаростійкої нержавіючої сталі. Технологія AIR BOX - це практично без зварної короб з рухомими частинами, який сам по собі унікальний і нами тримається поки в секреті. І як бонус, компанія дає 10 річну гарантію на систему AIR BOX в камінних топках ЖАРКО.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

TOP