Топки

Камінна топка - сучасний винахід, яке робить опалення вашого будинку максимально легким і комфортним.

Які переваги має камінна топка? Пристрій каміна з вбудованою чавунної (або сталевий) топкою багаторазово підвищує ККД горіння - з 15-20% до 70-80%. Іншими словами, для забезпечення такого ж кількості теплової енергії вам потрібно в 4 рази менша кількість дров. У невеликих будинках, камін з вбудованою топкою може бути єдиним джерелом опалення.

Однак, підвищення ККД є не єдиною перевагою установки так званого "закритого" каміна. Не менш важливою перевагою є безпека - іскри з каміна, закритого дверцятами зі спеціального керамічного скла, не стануть причиною пожежі. Якщо ж ви захочете помилуватися відкритим вогнем - можна просто підняти дверцята вгору (при цьому вона ховається за облицюванням каміна).

 

Велика стильова палітра дизайнерських рішень допоможе вам зробити камін, за допомогою камінної топки - чудовою прикрасою інтер'єру.

Які існують види камінних топок? У першу чергу - це повітряні камінні топки і топки з водяним опаленням.

Камінні топки з водяним контуром- це пристрої, які дозволяють одночасно насолоджуватися вогнищем традиційного каміна і опалювати будинок, завдяки підключенню до системи опалення. Така топка має внутрішню і зовнішню стінки, простір між якими заповнено водою, що і являє собою водяний контур (водяну сорочку).

Розпалюючи в топці вогонь, Ви підігріваєте воду, яка подається в систему опалення всього будинку, а також підігріваєте воду для побутових потреб.

Повітряна камінна топка складається з основної частини - камери згоряння. Дверка і рамка топки чавунні, а скло жаростойкое (витримує температуру 900 oС). Над топкою створюється повітряна камера, з якої тепло по трубопроводах розлучається по всіх приміщеннях будинку.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

TOP