КАМІННІ ТОПКИ ЖАРКО

Наші топки ЖАРКО, разроблені й зроблені в УКРАЇНІ, по новим технологіям, мають сучасний дизайн й привабливу ціну

ЗАМОВИТИ
топки від виробника

 

AQUA W 2LUX 14 kVt SOT

Артикул: Canada1  /  Доступність товару: Так  /   Виробник: Жарко

Рейтинг: Ще не оцінено

На сьогоднішній день ефективність моделі Жарко AQUA LONG W 86% просто фантастична. Ми по праву пишаємося моделлю AQUA W, яка на сьогодні є флагманом наших розробок і візитною карткою. Ми дійсно провели титанічну працю, шліфуючи досконалість цієї моделі.
Я не боюся сказати, що команда Жарко є кращою, вона вірить в мої ідеї, таланти і підтримує у важкі хвилини. Звичайно і в нашій команді було багато негативних персон, які проявили себе як злодійкуваті і заздрісні люди. Один з них був Андрій Гриник, колишній директор Львівського відділення Жарко. Він користуючись родинною довірою організовував схеми крадіжок, чим завдав величезної шкоди компанії. І я би хотів, щоб всі знали хто він, перед тим як мати з ним будь-які справи.
Наша команда всією душею вболіває за Україну і за Українську продукцію, за нашу гідність, нашу силу і вміння створювати найкраще. Спасибі всім хто залишився вірним нам, веелике спасибі нашим покупцям, які всупереч брехливим запевненням конкурентів купували і купують нашу продукцію, а цим самим вірять і підтримують Українського виробника. З повагою Ірек Логазяк і команда Жарко.

AQUA W 2LUX 14 COT (Двостороння)
 
Модель AQUA W 2LUX 14kVt COT - 2016 рік, випробувана і сертифікована в Канаді. Призначена для монтажу в каміни з функцією водяного опалення будинку. Може працювати як доповнення до центрального опалення, або бути єдиним джерелом тепла в будинку. Коли вогонь горить в каміні, ручка дверей не нагрівається і безпечна у використанні, так як знаходиться в низу камінної дверцята в НЕ зони нагрівання.
Виконано з котельні стали 6 мм і призначений для закритих систем опалення з робочим тиском не більше 1.5 Бар. У класифікації позначаються як СОТ (Система открытого типу)
Потужність 14 кВт, що достатньо для нормально утепленого будинку 140 м 2, з висотою стелі не більше 2 метри 80 сантиметрів.
Модель комплектуються двома стандартними з відкриттям в сторону дверцятами типу LUX.
 Топка Жарко AQUA двостороння повністю герметична і працює в декількох режимах горіння.
 Перший режим горіння «Магія Вогню», язики полум'я направляються в сторони і злегка спалахують створюючи незвичайну магічну гру.
 Другий режим: «Стандарт», вогонь рухається у напрямку до вгору. (Цей режим хоча і називається стандартним, відрізняється від інших великим світінням вогню, через повного згоряння вторинних газів у верхній частині топки)
 Третій режим: «Піроліз», дрова горять мінімально, практично жевріючи, займання вторинних газів відбувається в середній і верхній частині топки. (Режим працює тільки при максимально розігрітій і при наявність достатньої кількості спека при цьому повітря подається в малій пропорції зверху на скло топки)
 Огляд вогню в топці один з найпрозоріших, оскільки конструкція топки має дві дверки розташовані на передній і задній частині топки. Красиві і яскраві переливи вогню можете спостерігаються з двох сторін топки. Ефективний обдув скла зверху і знизу створює повітряний бар'єр кіптяви від забруднення скла і регулюється трьома ручками управління на кожній дверцятах. Особливість топок Жарко двосторонньої це ефективний і чистий вид вогню. Інженери Жарко домоглися регульованого потоку вогненних переливів і аеродинаміка вогню рухається вгору і в сторони створюючи казкові магічні спалаху. Водяний контур в AQUA двосторонньої спроектований особливо і з додатковим охолоджуючим контуром який розміщений всередині труб нагрівального контуру і практично миттєво знижує температуру води в випадки його перегріву. Таким чином топки Жарко W ідеально утримують задану температуру і потужність нагріву води. Випробування проводилися в Канаді на нашому основному підприємстві які показали найбільшу керованість і безпеку саме такої моделі. Така модель Жарко з двома контурами і внутрішнім охолоджуючим контуром є на сьогоднішній день найбезпечнішою в світі, де немає навіть просто схожих по характеристики і технології. ККД 86% це просто фантастика яка стала реальністю в AQUA W двосторонньої.
 
Ще нема відгуків
Одиниці в пакунку1
TOP